SLEVY AŽ DO 50%!

Search
Close this search box.

El Patron – Oblečení s exkluzivním kolumbijským nádechem

El Patron je prémiová značka streetwearu, která se snaží zahrnout prvky z latinskoamerické kartelové kultury do svého oblečení, aby tak vytvořila originální styl. Naše designy jsou výrazné a odvážné, což vám umožňuje prezentovat se jako skutečný El Patrón (ochránce).
 
Naše značka nese v sobě prvky drsného stylu života a je inspirována vícero kontroverzními a zároveň nejznámějšími osobnostmi Medelínského kartelu jako jsou Pablo Escobar (El Patron del Mal) a vůdce kartelu Sinaloa Joaquin Guzmán alias El Chapo.
 
El Patron vznikl z vášně k latinskoamerickému stylu života a zájmu o módu. Cítili jsme, že chybí něco autentické a originální, a tak jsme se rozhodli vytvořit svou vlastní značku, která by přinesla něco nového a unikátního. Při tvorbě naší značky jsme se inspirovali kolumbijským stylem a kulturou, která je plná barev a energie. Co jsme chtěli přenést i do našich produktů.
 
V El Patron jsme se také inspirovali bojovými uměními, která jsou nedílnou součástí našeho životního stylu. Naše oblečení zahrnuje prvky bojových umění, což dává našim produktům výrazný a jedinečný charakter.
 
Jako značka jsme se rozhodli, že se budeme věnovat streetwearu, neboť tento styl je pro nás nejvíce autentický a reprezentuje naši kulturu nejlépe. Naše produkty jsou vyráběny z kvalitních materiálů a jsou navrhovány tak, aby byly pohodlné a odolné. Naše oblečení je určeno pro ty, kteří chtějí vypadat jedinečně.
 
V El Patron jsme hrdí na to, že jsme inspirováni kolumbijským stylem. Naše značka je určena pro ty, kteří chtějí vyjádřit svoji osobnost a kulturu.

Pokud hledáte něco originálního a autentické, El Patron je tu pro vás.

el-patron-logo_curves_white_wo_bacground
Search
Close this search box.

KOLEKCE

PRODUKTY

KOLEKCE

PRODUKTY